Naučte se motivační rozhovory

Otevřené kurzy

Zde uvedené kurzy/výcviky jsou otevřené všem zájemcům o motivační rozhovory. Jejich cílem je naučit účastníky vést motivační rozhovory v praxi s klienty či zaměstnanci, jsou tedy zaměřené především na ty, kdo pracují s lidmi, nebo se na takové povolání připravují. Součástí výcviku je porozumět podmínkám a principům práce s motivací, nacvičit základní i pokročilé techniky MR a dokázat poznat, jak se mi práce daří. Výcvik je zaměřen převážně na nácvik, reflexi vlastních zážitků a diskuse, teorie tvoří důležitou, ale časově méně rozsáhlou součást. Pro případné reference se prosím podívejte do oddílu Reference.

Supervizní / kazuistické setkání

Ve středu 5. dubna 2023 se v Praze koná jednodenní supervizní setkání. Je určeno pro absolventy výcviku v motivačních rozhovorech a je zaměřeno především na procvičení a rozvoj dovedností v používání této metody a na reflexi jejího využití v praxi účastníků. Počítá se s využitím nahrávek, nácviky a případnými cvičeními na doplnění teoretických konceptů. Máte-li zájem o účast, prosím napište na info@motivacnirozhovory.cz.

Rozsah: 8hod

Lektor: Jan Soukup

Cena 1500,- Kč

Více informací v těchto dvou letácích: ZDE – základní informace a ZDE-podrobnosti

Výcvik v motivačních rozhovorech, Praha

Výcvik v Praze pod vedením Jana Soukup začne prvním setkáním 24.-25. ledna 2023 (akreditace MPSV), nicméně jeho kapacita je aktuálně již naplněna (lze se případně nahlásit jako náhradník). Máte-li zájem zúčastnit se výcviku v Praze, prosím napište na info@motivacnirozhovory.cz, budeme Vás informovat o dalším běhu. Níže naleznete informace o právě probíhajícím běhu výcviku.

Rozsah: 60hod

Lektor: PhDr. Jan Soukup

Cena: 3300,- / 3800,- za jedno setkání (17hod)

Podrobné informace ke kurzu v Praze naleznete na letáku v pdf zde…

Výcvik v motivačních rozhovorech, Frýdek-Místek

Máte-li zájem o výcvik ve Frýdku-Místu pod vedením Michala Raszky, více informací získáte na tomto odkazu https://www.michalraszka.cz/motivacni-rozhovory/

Přihlásit se můžete zde https://forms.gle/pRA1ca5VXc2VsV987

Rozsah: 48hod

Lektor: MUDr. Michal Raszka, Ph.D.

Cena: 3000,- dvojdenní setkání (16hod), celý výcvik 9000,-

Výcvik v motivačních rozhovorech, Brno

Máte-li zájem zúčastnit se výcviku v Brně, prosím napište na info@motivacnirozhovory.cz, budeme Vás informovat o dalším běhu (akreditace MPSV). Níže naleznete informace o právě probíhajícím běhu výcviku.

Rozsah: 60hod

Lektor: PhDr. Jan Soukup

Cena: 3300,- / 3800,- za víkendové setkání (20hod)

Podrobné informace ke kurzu v Brně naleznete na letáku v pdf zde…

Výcvik v motivačních rozhovorech, Trenčín

Máte-li zájem zúčastnit se výcviku v Trenčíně, prosím napište na info@motivacnirozhovory.cz, budeme Vás informovat o dalším běhu (akreditace MPSV). Níže naleznete informace o právě probíhajícím běhu výcviku.

Rozsah: 60hod

Lektor: PhDr. Jan Soukup

Cena: 120,- eur za víkendové setkání (20hod)

Podrobné informace ke kurzu v Trenčíně naleznete na letáku v pdf zde…

Výcvik v motivačních rozhovorech pro vedoucí pracovníky

Tento výcvik se bohužel nekoná a není ani v plánu. V případě zájmu nás prosím kontaktujte (info@motivacnirozhovory.cz). Níže uvedené informace jsou jen pro ilustraci obsahu a formátu kurzu.

Podrobné informace ke kurzu pro vedoucí pracovníky naleznete na letáku v pdf zde

Tento výcvik je složen ze dvou 2denních setkání a online úkolů a setkání v mezidobí. Nemá akreditaci MPSV a je určen primárně pro zájemce, kteří vedou týmy pracovníků v neziskových organizacích a ve firmách. Je zaměřen na metody motivačního managementu a jejich využití jak v práci s jednotlivci (motivace k novým pracovním úkolům, hledání smyslu práce, přijetí změn), tak se skupinami (spolupráce v týmu) a s celou organizací (příprava a provázení při organizačních změnách, nastavení firemní kultury aj.).

info@motivacnirozhovory.cz