Naučte se motivační rozhovory

Otevřené kurzy

Zde uvedené kurzy/výcviky jsou otevřené všem zájemcům o motivační rozhovory. Jejich cílem je naučit účastníky vést motivační rozhovory v praxi s klienty či zaměstnanci, jsou tedy zaměřené především na ty, kdo pracují s lidmi, nebo se na takové povolání připravují. Součástí výcviku je porozumět podmínkám a principům práce s motivací, nacvičit základní i pokročilé techniky MR a dokázat poznat, jak se mi práce daří. Výcvik je zaměřen převážně na nácvik, reflexi vlastních zážitků a diskuse, teorie tvoří důležitou, ale časově méně rozsáhlou součást. Pro případné reference se prosím podívejte do oddílu Reference.

Výcvik v motivačních rozhovorech, Brno

Výcvik v motivačních rozhovorech v Brně je aktuálně plně obsazen. Máte-li zájem o včasné informace o dalších bězích, prosím napište na info@motivacnirozhovory.cz.

Výcvik v Brně začne prvním setkáním 8.-10. dubna 2022.

Rozsah: 60hod

Lektor: PhDr. Jan Soukup

Cena: 3300,- / 3800,- za víkendové setkání (20hod)

Podrobné informace ke kurzu v Brně naleznete na letáku v pdf zde…

Výcvik v motivačních rozhovorech pro vedoucí pracovníky

Ve dnech 15. a 16. února 2022 se v Praze koná první setkání výcviku MR pro vedoucí pracovníky pod vedením Petra Elise a Jana Soukupa. Podrobné informace ke kurzu pro vedoucí pracovníky naleznete na letáku v pdf zde

Tento výcvik je složen ze dvou 2denních setkání a online úkolů a setkání v mezidobí. Nemá akreditaci MPSV a je určen primárně pro zájemce, kteří vedou týmy pracovníků v neziskových organizacích a ve firmách. Je zaměřen na metody motivačního managementu a jejich využití jak v práci s jednotlivci (motivace k novým pracovním úkolům, hledání smyslu práce, přijetí změn), tak se skupinami (spolupráce v týmu) a s celou organizací (příprava a provázení při organizačních změnách, nastavení firemní kultury aj.).

Výcvik v motivačních rozhovorech, Praha

Výcvik v motivačních rozhovorech v Praze je aktuálně plně obsazen. Máte-li zájem o včasné informace o dalších bězích, prosím napište na info@motivacnirozhovory.cz.

Výcvik v Praze začne prvním setkáním 1.-2. března 2022.

Rozsah: 60hod

Lektor: PhDr. Jan Soukup

Cena: 3200,- / 3600,- za jedno setkání (17hod)

Podrobné informace ke kurzu v Praze naleznete na letáku v pdf zde…

Výcvik v motivačních rozhovorech, Trenčín

Výcvik v motivačních rozhovorech v Trenčíně začne prvním setkáním v listopadu. Aktuální běh je již plně obsazen zájemci z předchozího období, kdy se kurzy nekonaly, nicméně máte-li zájem o včasné informace o dalším běhu, napište prosím na info@motivacnirozhovory.cz.

Podrobné informace ke kurzu v Trenčíně naleznete na letáku v pdf zde…

info@motivacnirozhovory.cz